Gabinet

Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy, jest pierwszym, profesjonalnym gabinetem diagnostyczno-zabiegowym na terenie Torunia i jednym z najdłużej działających gabinetów podologicznych w województwie kujawsko-pomorskim. Nasi podolodzy posiadają duże doświadczenie zawodowe, poparte gruntownym wykształceniem w tej dziedzinie. Wykonywana przez nas praca to również nasza pasja, w której dążymy do ciągłego rozwoju.

Gabinety Podologiczne w Toruniu

Kompleksowe usługi z zakresu diagnostyki i profilaktyki zmian patologicznych stóp.

Świadczymy kompleksowe zabiegi podologiczne, począwszy od wstępnych konsultacji, poprzez konkretne działania profilaktyczne. Zabiegi podologiczne wykonywane są za pomocą nowoczesnych a przede wszystkim sterylnych i w pełni bezpiecznych dla zdrowia narzędzi. Nasi podolodzy współpracują z lekarzami różnych specjalizacji, fizjoterapeutami oraz z najlepszymi firmami branżowymi, co daje gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług.

Podjęliśmy współpracę z chirurgiem specjalizujacym w usuwaniu osteofitów i wałów: Doktor Hanna Urbańska

Gabinet Podologiczny Zdrowe Stopy

Oferujemy fachową pomoc z zakresu diagnostyki zmian patologicznych na stopach tj.

  • Wrastające i zniekształcone paznokcie
  • Grzybica skóry i paznokci
  • Odciski
  • Pękające pięty
  • Modzele, Hipetkeratozy
  • Brodawki wirusowe
  • Deformacje Stopy – wkładki ortopedyczne, odciążenia i separatory
  • Profilaktyka stopy cukrzycowej (Pacjenci z grup ryzyka)

Podolog przygotowany jest do fachowej obsługi pacjentów z grup ryzyka, takich jak chorzy na cukrzycę, reumatyzm, czy hemofilię.

Podolog oferuje zabiegi w gabinecie, w domu pacjenta a także w hospicjum u osób starszych oraz leżących. Przeprowadzi odpowiednią terapię, która ma na celu polepszenie stanu zdrowia pacjenta.

Dokładamy wszelkich starań aby poprawić naszym pacjentom komfort życia… bo stopy to podstawa i filar naszego ciała.

Toruń - Poradnia Zdrowe StopySprawdzony Zespół Specjalistów

Edyta Waśko-Wieczorek
Dyplomowany specjalista Podolog
Członkini Chiropody and podiatry Association, Polskiego Towarzystwa Podologicznego oraz Stowarzyszenia Medycznego Praktykujących Podologów.
Ewelina Kozłowska
Dyplomowany specjalista Podolog
Absolwentka wyższej szkoły zdrowia urody i edukacji w Poznaniu. Uczestniczy regularnie w licznych konferencjach i sympozjach o tematyce podologicznej.
Agnieszka Orzechowska
Dyplomowany specjalista Podolog
Absolwentka Collegium Medicum W Bydgoszczy oraz Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu podologii.
Cezary Dąbrowski
Specjalista Fizjoterapii
Gabinet „Zdrowe Stopy” współpracuje z wykwalifikowanym fizjoterapeutą. Gabinet rehabilitacji zlokalizowany jest w Grębocinie koło Torunia.
Cyryl Piela
Magister Fizjoterapii
Od ponad siedmiu lat pomaga ludziom w zakresie fizjoterapii, tak by mogli odzyskać sprawność.